Z przyjemnością informujemy, że Fundacja FAPA Polska Izba Bankowości Spółdzielczej zawarła Porozumienie o współpracy z Instytutem Bezpieczeństwa Biznesu
sp. z o.o., poszerzając tym samym dotychczasowy zakres działalności o działania doradczo - restrukturyzacyjne na rzecz banków spółdzielczych i ich klientów.   

Oferujemy  bankom spółdzielczym i ich klientom wsparcie w procesach restrukturyzacyjnych, poprzez podjęcie współpracy z sygnatariuszami Porozumienia, którzy dzięki doświadczonym konsultantom i ekspertom kompleksowo doradzą, opracują rozwiązania i przeprowadzą przez ewentualne trudności. Gwarantujemy, że zakres Państwa potrzeb będzie każdorazowo ustalony indywidualnie, a podjęte działania przyniosą wymierne, pozytywne korzyści.

Zainteresowanych współdziałaniem w zakresie rozwoju polskiej bankowości spółdzielczej, rozwoju obszarów wiejskich, rolnictwa, rynków rolnych oraz sektorów związanych z rolnictwem, w tym rybołówstwa, rybactwa i leśnictwa zapraszamy do współpracy.
Do kontaktu podajemy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..